Fodboldtrænere

Bold til Børn
Børn 1- 5 år Mix Hold
Holdleder Marianne Schjerlund
Mobil: 52402440
Email: dalagerhus@gmail.com

Assistent træner Mads Lund Schmidt
Assistent træner Christoffer B Jørgensen

Årgang 2012/13
U6/U7 Mix hold

Christian Grabow
Mobil: 21779047
E-mail:grabowv@hotmail.com

Jan Ærensgaard
Mobil: 60513715
E-mail: janaerensgaard@gmail.com

Årgang 2011/ 2010
U8/U9 piger

Ove Tang-Petersen          
Mobil: 24653104       
E-mail: ovetang@gmail.com

Assistent træner Christoffer Ries

Årgang 2010, 2011 Drenge
U8/U9 drenge

Morten Fuglsang Nissen
Mobil: 31223148
E-mail: monis1206@gmail.com

Henrik Fugl
Mobil: 20698502
Email: hf@innflow.dk

Assistent træner
Frederik Fugl

Årgang 2008 2009 Drenge
U10/U11 drenge           

Leon Jensen
Mobl: 21762807
E-mail: leon@jegveddetgodt.dk

Årgang 2007
U12 drenge

Khan Taku
Mobil: 24499955
E-mail: taku_2000@yahoo.com

Årgang 2007,2008 
U11 / U12 piger           

Mads Viborg Schmidt            
Mobil:   20 28 28 79         
E-mail: mviborgschmidt@gmail.com 

Jacob Petersen      
Mobil:24479596
E-mail: jacob@toemrerjacob.dk

Årgang 2006/2005
U13/U14 drenge          

Søren Ole Jørgensen       
Mobil: 25572044      
Email: sorenole@outlook.com

Michael Hansen
Mobil: 28940523
E-mail: m.w.h@live.dk   

Peter Skovbakke
Mobil: 26404041
E-mail: peter@nowcoat.dk

Årgang 2005, 2004 Piger  
U14 piger        

Søren Kjærgaard            
Mobil: 42 30 01 87        
E-mail: skjergaard@hotmail.com  

Phillip H Hansen
Mobil: 28783510
E-mail: philip@holmhansenmail.dk

William Valencia
Mobil: 29909978
E-mail: williamvalencia.speed@gmail.com 

Årgang 2004
U15 drenge          

Claus Madsen            
Mobil: 29 89 43 50        
E-mail: maluel@icloud.com   

Søren Hansen
Mobil: 22841946
E-mail: bjert39@hotmail.com

Old Girls
Abida S Petersen
Mobil: 61303595
E-mail: abidaspetersen@gmail.com

Grand Old Boys 7 mands
Søren Konradsen
Mobil: 20405981
E-mail: zorrodanes@gmail.com

Grand Old Boys 11 mands
Rasmus Westergård
Mobil: 21253448
E-mail: rasmusve@stofanet.dk

          
       









 
Bjert Idrætsforening - Engløkke 2 - 6091 Bjert - Telefon 52402440 - CVR 29 85 66 80